Viešbučiai Utenoje

Viešbučiai Utenoje

Ieškantiems ramaus poilsio gamtoje siūlome apsilankyti Utenoje ir jos apylinkėse. Šioje vietovėje yra itin daug ežerų ir vaizdingų vietų. Ir ši kryptis itin tinkama keliautojams su šeima.

Tad per daug negalvoję kraukitės lagaminus ir pasinerkite į puikų poilsį gamtoje kiek atokiau nuo minios turistų. Žinoma, jeigu keliaujate šaltuoju laikotarpiu ar neketina miegoti palapinėse, rekomenduojame iš karto išsirinkti nakvynės vietą.

Pateikiame patraukliausius pasiūlymus Utenos apskrityje.

Viešbučiai Utenoje
Vestuvių kalnelis

Viešbučiai Utenoje

Pušų takas – tai puiki vieta atsigauti po savaitės darbų ir puikiai praleisti laiką. Šiuos užmiesčio svečių namus nuostabiai įvertina ne vienas poilsiautojas.

Svečių namai yra įsikūrę miškais apaugusioje vietovėje prie 175 krašto kelio. Svečių patogumui yra nemokamas belaidis internetas. Svečių namuose yra įrengtas kubilas bei pirtis. Stilingai įrengtuose kambariuose yra televizoriai, terasa, privatūs vonios kambariai su rankšluosčiais.

Viešnagės metu galėsite leisti laiką aktyviai: slidinėti, žvejoti, leistis į žygius miško takais bei mėgautis kitomis pramogomis. Taip pat čia įrengta konferencijų salė bei vaikų žaidimų aikštelė.

Žuvėdra 3* – tai puikiai vertinamas viešbutis, įsikūręs ant Paplovinio ežero kranto.

Viešbutyje veikia puikus restoranėlis bei svečių patogumui veikia nemokamas belaidis internetas. Visuose kambariuose rasite televizorius, privačius vonios kambarius bei darbo stalus komfortiškam poilsiui ir viešnagei.

Viešbutyje veikia restoranas, kuriame galėsite užsukti paskanauti lietuviškų ar tarptautinių patiekalų bei atsigaivinti bare.

Už 10  minučių nuo viešnagės vietos surasite Ignalinos traukinių stotį.

Automobilius viešbučio svečiai gali pastatyti nemokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Lake & Library Hotel – šis viešbutis įsikūręs už 49 km nuo Utenos, Ignalinos mieste. Svečiai šį viešbutuką vertina beveik 10 balų! Viešbutyje rasite barą bei puikią terasą. Šiuolaikiškai įrengtuose numeriuose rasite visus patogumus bei nemokamą belaidį internetą.

ORO Dubingiai 3* – šis labai gerai vertinamas viešbutis įsikūręs už kelių minučių nuo Asvejos ežero. Tad ypač patiks išsiilgusiems ramaus poilsio gamtoje bei trokštantiems vandens pramogų.Šiam viešbučiui priklauso privatus paplūdimys, kuriame galėsite mėgautis ramiu poilsiu atokiau nuo kitų poilsiautojų. Svečių patogumui viešbutyje rasite kitas puikias pramogas, todėl turėsite ką veikti net ir ne sezono metu: galėsite žaisti biliardą, mankštintis treniruoklių salėje bei atsipalaiduoti sukūrinėje vonioje.Viešbučio kambariai įrengti šiuolaikiškai ir patogiai, kai kuriuose jų rasite virtuvėles, kuriose poilsiaujantys ilgesnį laiką galės patogiai gaminti valgį. Taip pat viešbutyje rasite daugelį kitų pramogų: teniso kortą, boulingo takelius, SPA centrą su baseinu, stalo tenisą, karaoke įrangą. Viešbutyje veikia puikus restoranas, kuriame galėsite paragauti įvairių patiekalų, o prireikus Jums bus suruoštas iškylos krepšelis.

Prie Klykio Manor – tai poilsio nameliai, kurie yra įsikūrę Utenos rajone visai šalia Klykių ežero. Nameliuose veikia nemokamas belaidis internetas. Svečių maloniai viešnagei įrengtos dvi pirtys, sauna, sūkurinė vonia, yra galimybė naudotis valtimi, vandens dviračiais, žaisti stalo tenisą.

Taip pat galima įsigyti papildomas pramogas: apžvalginį skrydį ar pasijodinėjimą žirgais. Galėsite išsinuomoti nardymo ar raftingo įrangą.

Pačiuose nameliuose surasite visus patogumus, kurie pavers jūsų atostogas nepamirštamomis: svetainę su židiniais, sofomis, televizoriais, privačius vonios kambarius bei virtuvėles, kuriose raiste visą reikiamą buitinę įrangą maisto ruošimui.

Kiekvieną rytą svečiai kviečiami į pokylių salę mėgautis gardžiais pusryčiais.