Viešbučiai Trakuose

Ieškantiems, kur maloniai praleisti laiką, paatostogauti ar patirtį šį tą naujo – rekomenduojame aplankyti istorinę Lietuvos sostinę Trakus ir apylinkes. Čia apstu lankytinų vietų, puikų ramybe alsuojančių gamtos kampelių, vandens pramogų, įvairių tautų ir kultūrų palikimo.

Trakai – puiki vieta ne tik trumpoms šeimoms atostogoms, tačiau šauni kryptis ir romantiškam atokvėpiui. Nedelskite ir tuojau pat susiraskite šaunią nakvynės vietą. Kad išsirinkti būtų lengviau, atrinkome geriausiai vertinamus viešbučius Trakuose.

Viešbučių pasiūlymai Trakuose

Trakaitis Guest House – šie labai gerai vertinami svečių namai įsikūrę trakuose, visai šalia Babruko ežero.

Svečiai kviečiami apsistoti numeriuose arba apartamentuose, kuriuose yra televizoriai, kavos bei arbatos ruošimo rinkiniai, mini barai. Kiekviename numeryje yra mini svetainės zonos.

Teritorijoje svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu, automobilius parkuoti nemokamoje stovėjimo aikštelėje.

Viešbučio teritorijoje yra jaukus kiemelis su fontanu.

Svečiai kviečiami mėgautis gardžiais pusryčiais netoliese esančioje kavinukėje.

Medaus apartamentai 3* – šie svečių namai įsikūrę už 8 km nuo Trakų pilies, kviečia svečius apsistoti jaukiai ir šiuolaikiškai įrengtuose apartamentuose.

Svečiai kviečiami poilsiauti sode, kiemelyje bei leisti laiką privačiame paplūdimyje.

Teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas.

Apartamentuose įrengti miegamieji, yra televizoriai, privatūs vonios kambariai su dušu bei virtuvėlės su visa reikiama įranga.

Mažieji svečiai laukiami vaikų žaidimų aikštelėje.

Prie žiedo – šis nuostabiai svečių vertinamas apartamentų viešbutis yra įsikūręs vos už 2,5 km nuo Trakų pilies.

Visuose apartamentuose veikia nemokamas belaidis internetas, įrengti oro kondicionieriai, televizoriai, svetainės zonos ir valgomieji stalai.

Atostogų metu galėsite laiką leisti terasoje.

Rowing Hotel – šis ypatingai nuostabiai svečių vertinamas viešbutis įsikūręs netoli Galvės ežero, tad galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais viešnagės metu.

Kiekviename numeryje veikia oro kondicionieriai, televizoriai, stovi seifai bei mini barai. Taip pat įrengti vonios kambariai su plaukų džiovintuvais.

Svečiai kviečiami pusryčiauti jaukioje aplinkoje, pro kurios langus atsivers nuostabus vaizdas į ežerą bei pilį.

Margis 4* – šis puikus 4 žvaigždučių viešbutis yra įsikūręs nuostabioje vietoje, Margio ežero pusiasalyje, vos už 8 km nuo Trakų.

Svečiai kviečiami apsistoti jaukiam ir komfortiškam poilsiui vilose bei naudotis konferencijų centru. Taip pat svečiai kviečiami apsilankyti SPA centre.

Viešbutyje yra jaukus restoranas, o iš terasos atsiveria nuostabi ežero panorama. Gaminami tarptautiniai ir ant grotelių kepti patiekalai.

Esperanza Resort 5* – tai nuostabiai svečių įvertinta ir viena populiariausių vietų Trakuose. Tai poilsio kompleksas įsikūręs įspūdingoje vietoje ant Ungurio ežero kranto.

Kompleksą supa miškas, įrengtas privatus smėlio paplūdimys. Viešbutyje įrengtas vidaus baseinas.

Jeigu norite pasijusti tikra įžymybe – ši vieta kaip tik Jums. Prabangiuose numeriuose rasite oro kondicionierius, televizorius, vonios kambarius su šlepetėmis bei chalatais.

Taip pat jaukiam poilsiui įrengtas SPA kompleksas su suomiška sauna, pirtimis, atliekamos grožio procedūros, masažai, įrengta treniruoklių salė. Vasaros metu svečiai kviečiami naudotis vandens pramogomis.

aip pat aktyviam laisvalaikiui yra galimybė žaisti boulingą, biliardą, tenisą, krepšinį ir kitus stalo žaidimus.

Mažiesiems poilsiautojams įrengtas žaidimų kambarys.

Viešbutyje dirba net trys restoranai, kuriuose turėsite galimybę paragauti gurmaniškų patiekalų iš ekologinių pasaulio ūkių atvežtų produktų. Taip pat virtuvėje dirba puikiai vertinamas šefas.

večiai gali laiką leisti vasaros terasoje, kurioje veikia lauko kepsnių baras. Automobilius galėsite pasistatyti nemokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Visoje teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas.

Komplekse įrengta sraigtasparnių nusileidimo aikštelė.