Viešbučiai Šiauliuose

Savaitgalį norėtumėte praleisti ne namuose, tačiau leistis į tolimą kelionę nesinori? Aplankykite Lietuvos miestus! Nustebsite kiek didesniuose ir mažesniuose Lietuvos miesteliuose slepiasi grožybių.

Pradėkite nuo saulės miestu vadinamų Šiaulių.

Čia yra ir muziejų ir galerijų bei klubų, barų ar puikių restoranų. Taigi, pradėkite planuoti savo kelionės maršrutą bei nepamirškite užsisakyti viešbučio Šiauliuose! Rekomenduojame padaryti tą iš anksto.

Viešbučių Šiauliuose pasiūlymai

Grafo Zubovo 4* – tai puikiai vertinamas viešbutis, 13 km nutolęs nuo miesto centro. Šiame viešbutyje pabuvoję svečiai džiaugiasi personalo svetingumu, skaniais pusryčiais bei dievina privatų SPA.

Šis viešbutis paliks įspūdį tiems, kurie ieško ramumos ir nori trumpam pabėgti nuo šurmulio. Viešbutyje veikia puikus restoranas, kuriame galėsite paskanauti gardžių tarptautinės virtuvės patiekalų. Viešbutyje yra ir konferencijų salė, todėl puikiai tinka renginiams ar verslo susitikimams.

psistosite viename iš skirtingai įrengtų kambarių pro kurio langus atsivers puikus vaizdas į parką.

Viešbučio svečiai kviečiami mėgautis baseinu, sauna bei statyti automobilį nemokamoje stovėjimo aikštelėje.

Hotel Tomas 3* – šis viešbutis įsikūręs vos už 2,1 km nuo miesto centro. Svečiai palieka daug gerų atsiliepimų apie šią viešnagės vietą: skanūs pusryčiai, puikiai aptarnaujantis personalas, aptarnavimas numeriuose bei daugelis kitų privalumų.

Numeriuose rasite visus patogumus, skirtus patogiai viešnagei: televizorių, privatų vonios kambarį su voniomis, šaldytuvus.

Svečių patogumui viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas bei yra nemokama stovėjimo aikštelė

Viešbutyje veikia kavinukė, kurioje svečiai kiekvieną rytą kviečiami mėgautis ką tik paruoštais savitarnos pusryčiais. Restoranas kviečia svečius išmėginti lietuvišką bei centrinės Europos virtuvę.

Trokštantieji atsipalaiduoti, už papildomą mokestį galės pasimėgauti vandens pramogomis.

Žvejų užeiga – tai puikiai vertinamas viešbutis šalia ežero kranto, įsikūręs už 7km nuo Šiaulių miesto centro. Jis garsėja ten dirbančiu maloniu personalu, skaniu maistu bei nuostabiu vaizdu pro langą. \

Viešbutyje svečiai galės apsilankyti bare bei restorane ar poilsiauti sode. \

Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Už 11 km nuo viešnagės vietos rasite visus lankomiausius Šiaulių objektus.

Svečiai kviečiami mėgautis gardžiais savitarnos pusryčiais.

Turnė 3* – tai viešbutukas įsikūręs pačiame miesto centre, tad puikiai tinka tiems, kurie nori apžiūrėti pagrindinius miesto objektus.

Vos už 1 km nuo viešnagės vietos rasite miesto stotį.

Kambariuose svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu, yra televizoriai, mini barai bei privatūs vonios kambariai. Viešbučio svečiai gali naudotis dalykinių susitikimų salėmis.

Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Hotel Bar Grafaite 3* – svečių nuomone šis gerai vertinamas viešbutis yra ypač tinkamas verslo komandiruotėms. Vos už 4 km nuo miesto centro nutolęs viešbutuis, kuris kviečia svečius apsistoti jaukiai įrengtuose numeriuose

Kambariuose yra televizoriai, veikia nemokamas internetas, privatūs vonios kambariai. O kai kuriuose numeriuose yra ir svetainės zonos.

Viešbutyje veikia vidaus baseinas, sauna bei mažieji atostogautojai gali žaisti vaikų žaidimų aikštelėje.

Restorane patiekiami lietuviški bei europietiški patiekalai.

Skaistažiedė – tai gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs visai netoli miesto centro. Vos už 2 km rasite ir Šv. Jurgio bažnyčią.

Viešbučio svečiai gali poilsiauti sode, atsigaivinti bare bei mėgautis bendra poilsio zona.

Viešbutyje įrengti numeriai šeimoms. Svečių patogumui veikia nemokamas belaidis internetas, yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė bei vasaros metu veikia terasa.

Mažieji poilsiautojai galės užsiimti veiklomis vaikų žaidimo aikštelėje.

Kambariuose rasite televizorius, privačius vonios kambarius bei spintas. Taip pat svečiai kviečiami mėgautis pusryčiais viešbutyje.