Viešbučiai Palangoje

Pasiilgote saulės ir jūros teikiamų malonumų, ramybės gamtoje ir gaivinančio pušų ošimo? Rinkitės atostogas Palangoje ir mėgaukitės puikiu poilsiu dviese ar kartu su visa šeima!

Manote Palangos kurortas jau pabodęs ir ketinate keliauti kur kitur?

Pabandykite pažvelgti į šią puikią vietelę kiek kitomis akimis ir atraskite šį tą naujo. Galbūt apsistokite naujame viešbutyje, o gal aplankykite apylinkes ar lankytinus objektus?

Išbandykite kitokias pramogas ir nustebsite, kiek Palangoje gali būti linksmybių aktyvaus poilsio mėgėjams ar ramių vietelių siekiantiems pabėgti nuo miesto šurmulio.

Žinoma, pirmiausia išsirinkite viešnagės vietą – tai vienas svarbiausių žingsnių planuojant puikias atostogas. O jums atrinkome geriausiai vertinamus viešbučius Palangoje, kuriuos galite rezervuokite vos keliais mygtukų paspaudimais!

Viešbučių pasiūlymai Palangoje

Hotel Pušų Paunksnėje 5* – tai 5 žvaigždučių viešbutis, kuris paliko svečiams itin gerą įspūdį. Svečiai vertina personalo atsidavimą, giria gardžius pusryčius, puikiai įrengtus kambarius ir atmosferą tvyrančią viešbutyje.

Tai stilingai dekoruotas viešbutis, kuriame svečiams siūlomi numeriai ar apartamentai su atskirais įėjimais, oro kondicionieriais, televizoriais, virtuvėlėmis bei kitais privalumais. Svečiai galės naudotis nemokamu belaidžiu internetu.

Puiku, kad šis viešbutis įsikūręs pušyno apsuptyje, todėl svečiai galės mėgautis gamta ir puikiu vaizdu. Miesto centrą galėsite pasiekti vos per 15 minučių, o iki jūros kranto vos 300 metrų!

Automobilius galėsite palikti nemokamoje viešbučio stovėjimo aikštelėje.

Palanga SPA Life Balance Hotel 5* – tai nuostabiai vertinamas viešbutis, kuris įsikūręs šalia jūros kranto. Svečiai vertina viešbučio personalo svetingumą, kuris priverčia jaustis tikrais svečiais ir atsipalaiduoti.

Viešbutyje veikia puikiai vertinamas SPA centras, kuriame galėsite mėgautis puikiomis vandens procedūromis ir masažais.

Viešbutyje įrengti skirtingo interjero kambariai, vieni labai elegantiški, alsuojantys prabanga, o kiti šiuolaikiški, paprasti ir komfortiški.

Visuose numeriuose rasite balkonus į kuriuos išėję galėsite kvėpuoti gaiviu oru, galėsite naudotis oro kondicionieriais, mini barais, televizoriais. Svečių patogumui visoje teritorijoje veikia nemokamas internetas.

Greta veikiančiame sveikatingumo centre įrengta sauna, garų pirtis, lakoniumas, sūkurinė vonia, baseinas, kuris pripildytas mineraliniu vandeniu. Taip pat veikia ir puikus restoranas, kuriame rasite gardžius ir gausius, svečių giriamus pusryčius.

Visai netoli viešnagės vietos įsikūręs Gintaro muziejus ir Botanikos sodas, o Basanavičiaus alėja už 600 metrų.

Resort Hotel Elija 4* – šis viešbutis įsikūręs už 11 km nuo Palangos centro, Šventojoje. Tai viešbutis tiems, kurie tikisi pailsėti nuo miesto ir žmonių šurmulio ir pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais.

Viešbutyje veikia restoranas, puikus baras, kuriame galėsite atsigaivinti, poilsio kambarys visiems svečiams, terasa ir sodas. Šį viešbutįitin mėgsta šeimos, kadangi čia įrengti labai patogūs ir komfortiški numeriai šeimoms.

Svečiai kviečiami naudotis nemokamu belaidžiu internetu, pervežimo paslaugomis bei aptarnavimu numeriuose. Šiuolaikiškai įrengtuose numeriuose rasite televizorius, šaldytuvus, virdulius, privačius vonios kambarius su dušu ir džiovintuvu bei rašomuosius stalus ir spintas.

Svečiai kviečiami mėgautis savitarnos pusryčiais. Galėsite išsinuomoti dviračius ir ištyrinėti apylinkes.

Vila Z Palanga – tai puikus apartamentų viešbutis, ieškantiems privatumo ir ramybės. Puikiai svečių vertinamas bei už prieinamą kainą.

Vos už kelių šimtų metrų išvysite Palangos koncertų salę ir Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią. Apartamentuose svečių patogumui veikia nemokamas belaidis internetas.

Kambariuose įrengtos mini virtuvėlės, kuriuose rasite visą reikiamą buitinę įrangą, skirtą patogiam poilsiui.

Palangos botanikos sodas įsikūręs už 2,8 km nuo viešnagės vietos.