Viešbučiai Nidoje

Mėgstate keliauti po Lietuvą ar aplankyti mūsų pajūrį? Nepraleiskite progos apsilankyti Nidoje –vietovėje, kuri slepia itin daug įdomių lankytinų vietų, pramogų, puikias kopas bei puikų paplūdimį su jį skalaujančiomis Baltijos jūros bangomis.

Vasaros metu viešbučiai Nidoje itin brangūs, tad patariame paieškoti nakvynės vietos ne paskutinė akimirką.

Atrinkome geriausiai vertinamus viešbučius Nidoje – galbūt išsirinksite labiausiai atitinkantį jūsų poreikius.

Viešbučių pasiūlymai Nidoje

Apartamentai Dorė 3* – tai viena paklausiausių viešnagės vietų Nidoje. Taip pat svečiai šią vietą vertina bene puikiausiai.

Šie apartamentai įsikūrę pačiame Nidos centre, vos už kiek daugiau nei 1 km pasieksite paplūdimį. Apartamentai yra pritaikyti ilgesnei svečių viešnagei, kadangi yra įrengta mini virtuvėlė su visa reikiama buitine technika. Apartamentuose rasite televizorių, privačius vonios kambarius su vonia bei skalbimo mašina.

Apartamentai yra įrengti 4 aukšte, tad pro langus išvysite puikius vaizdus. Taip pat rasite mini svetaines ir valgomojo zonas.

Svečių patogumui yra nemokamas belaidis internetas.

Nidos namai 4* – ypač nuostabiai vertinami Nidos namai visuomet pilni svečių. Apartamentai įsikūrę visai netoliese kopų bei Urbo kalvos apžvalgos aikštelės.

Teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas. Apartamentuose surasite visą reikiamą buitinę techniką valgio gaminimui ir patogiam poilsiui prie jūros. Privačiuose vonios kambariuose rasite higienos reikmenis bei džiovintuvą.

Svečiai kviečiami naudotis kepsnine bei pailsėti terasoje.

Haus Artas – tai puikiai vertinami svečių namai, kurie yra įsikūrę vos už 1,6 km nuo Nidos paplūdimio. Čia pat yra įrengta terasa, gražus sodas, o pro numerių langus atsiveria puikus vaizdas į šalia esantį ežerą.

Svečių patogumui siūlomi pervežimai iš/į oro uostą, nuomojami dviračiai apylinkių tyrinėjimui bei siūlomas nemokamas belaidis internetas. Kiekviename numeryje rasite virdulius, televizorius, svetainės zonas.

Visai greta įsikūrę lankomiausi Nidos objektai. Artimiausias Palangos oro įsikūręs už 88 km nuo svečių namų.

Nidos Seklyčia – šie puikiai vertinami svečių namai yra įsikūrę ant Kuršių marių kranto visai netoliese Nidos centro.

Kiekviename svečių numeryje yra televizoriai, mini barai, vonios kambariai, kuriuose komfortiškam poilsiui palikti chalatai bei plaukų džiovintuvai.

Svečių namuose įrengtas SPA centras, kuriame rasite turkišką pirtį, sūkurinę vonią bei infraraudonųjų spindulių pirtį. Žinoma, norintieji pramogauti SPA centre turės susimokėti papildomą mokestį.

Svečių namuose veikia puikus restoranas, kuriame galėsite ragauti lietuviškus bei tarptautinius patiekalus.

Svečiai automobilius galės palikti nemokamoje stovėjimo aikštelėje.

Kopų terasos – tai apartamentų viešbutis įsikūręs vos už 400 metrų nuo Nidos katalikų bažnyčios. Svečių patogumui veikia nemokamas belaidis internetas bei svečiai gali pastatyti savo automobilį nemokamoje stovėjimo aikštelėje. Apartamentuose yra vonios kambariai, televizoriai bei šaldytuvas ir virdulys. Taip pat yra terasos, kuriose galėsite leisti maloniai leisti laiką.

Visit Nida Apartments – tai pačiame Nidos centre įsikūrę prabangūs apartamentai, kuriuose svečiai suras neįtikėtiną komfortą.

Apartamentuose veikia oro kondicionieriai, įrengtos erdvios terasos, pro kurias atsiveria nuostabūs vaizdai.

Taip pat rasite privačius moderniai įrengtus vonios kambarius, seifus, indaploves.

Vos per 15 minučių pasieksite Baltijos jūros paplūdimį bei kopas.

Family Apartment Nida 3* – vos už 50 metrų nuo Nidos centro įsikūrę puikiai vertinami apartamentai, kuriuose įrengti patogumai skirti nepamirštamam poilsiui

Apartamentuose rasite oro kondicionierius, belaidį internetą, 2 miegamuosius, televizorių, vonios kambarį su dušu, mikrobangę, indaplovę ir kitą įrangą.