Viešbučiai Klaipėdoje

Ieškote kitokių potyrių ir įsimintinų akimirkų? Planuojate trumpas atostogas ir trokštate ištyrinėti vietines apylinkes? Pats laikas aplankyti Klaipėdą – Lietuvos jūros vartus į pasaulį.

Tikriausiai klausiate savęs, kodėl verta ten vykti?

Visų pirma, šiame uostamiestyje kartą lankėsi net pats Richardas Vagneris! Šiame mieste rasite visko, puikų paplūdimį, jūrą, naktinį gyvenimą, istorinį ir kultūrinį palikimą ir daug gražių vietų.

Pats laikas planuoti atostogas ir ieškoti visus jūsų poreikius atitinkančio viešbučio Klaipėdoje.

Viešbučių Klaipėdoje pasiūlymai

Dangė Hotel 3* – tai nuostabiai vertinamas viešbutis Klaipėdoje, kurį svečiai vertina dėl savo jaukumo, personalo atsidavimo ir kitų puikių savybių.

Svečių atsiliepimuose rašoma, kad viešbutis itin jaukus ir modernus, puikus virtuvės šefas, o kambariai labai komfortiški ir pritaikyti maloniam svečių poilsiui. Vos už 2,8 km nuo viešbučio yra Nidos paplūdimys, o už 5 km įsikūręs prekybos centras Akropolis.

Svečių patogumui viešbutyje veikia nemokamas internetas, yra bendras poilsio salonas, o automobilius svečiai gali palikti nemokamoje stovėjimo aikštelėje. Rytais svečiai kviečiami mėgautis savitarnos pusryčiais. Kaina dviem asmenims tikrai nesikandžioja, kokybės ir kainos santykis puikus!

Dunetton 4* – tai puikiai vertinamas viešbutis Klaipėdoje, beveik pačiame miesto centre. Viešbutis itin svečių giriamas dėl jaukumo, personalo ir padavėjų profesionalumo, švaros ir kokybės.

Dunetton kviečia apsistoti svečius kartu su savo augintiniais. Viešbučio svečiai kviečiami mėgautis sūkurine vonia, atsigaivinti bare bei naudotis nemokama automobilių stovėjimo aikštele. Kai kuriuose kambariuose patogesniam svečių poilsiui įrengtos mini svetainės zonos.

Naujoji ir senoji perkėla yra vos už 2,9 km, kaip ir pramogų ir prekybos centras Akropolis.

Palangos oro uostas yra įsikūręs už 29 km nuo viešnagės vietos.

Amberton Hotel Klaipėda 4* – tai labai gerai vertinamas viešbutis įsikūręs pačioje Klaipėdos širdyje. Svečiams didžiulį įspūdį paliko puikus jūros vaizdas pro langą, nedidelis, bet skanus patiekalų pasirinkimas, aptarnaujančio personalo paslaugumas.

Viešbutis įsikūręs itin patogioje vietoje, visi lankytini objektai pasiekiami ranka. Modernaus ir stilingo interjero kambariuose rasite visus patogumus: televizorius, mini barus, privačius vonios kambarius su higienos reikmenimis ir džiovintuvais bei oro kondicionierius.

Viešbučio svečiai kviečiami išbandyti pramogų centrą, pažaisti boulingą, sportuoti treniruoklių salėje, mėgautis sauna bei sūkurine vonia. Už papildomą mokestį svečiai galės lankytis SPA centre.

Viešbutyje veikia net keturi puikūs restoranai.

Bohema 3* – šis viešbutukas įsikūręs Klaipėdos senamiestyje, itin patogioje vietoje norintiems daugiau laiko praleisti miesto centre.

Prekybos ir pramogų centras Akropolis vos už 2,4 km nuo viešnagės vietos.

Svečiai kviečiami apsistoti šiuolaikiškuose dviviečiuose ar šeimos numeriuose, kuriuose rasite visus patogumus. Svečių patogumui visoje teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas. Svečiai kas rytą kviečiami mėgautis puikiais valgiais, viešbutyje veikia restoranas.

Vos už 2,1 km rasite naująją ir senąją perkėlas.

Hotel Navalis 4* – tai labai gerai vertinamas viešbutukas Klaipėdoje, įsikūręs vos už 600 metrų nuo centro.

Svečių atsiliepimai patvirtina, kad šis viešbutis savo svečiams siūlo puikų kokybės ir kainos santykį – viešbutis paprastas, tačiau šiuolaikiškas, tvarkingas ir švarus, o kaina tikrai nesikandžioja ir tinka komfortiškai dviejų asmenų nakvynei. Viešbutyje išlikę kai kurios autentiškos XIX amžiaus detalės.

Taip pat viešbutyje įrengtos dvi modernios konferencijų salės bei net 28 modernūs numeriai. Navalis – lotyniškai reiškia laivas.