Viešbučiai Druskininkuose

Norint smagiai praleisti atostogas ar pailsėti, tikrai nebūtina keliauti labi toli. Puikių pramogų, įdomių vietų ir poilsio oazių galima užtikti čia pat – Lietuvoje. Vienas jų – tai seniausias kurortas Lietuvoje – Druskininkai.

Nebuvusiems tikrai rekomenduojame apsilankyti ir įsitikinti, kad šiame kurorte turizmo infrastruktūra išvystyta puikiai. Planuojantiems savaitgalį ar kiek ilgiau praleisti Druskininkuose, rekomenduojame iš anksto išsirinkti viešbutį. Kad išsirinkti būtų lengviau, pateikiame populiariausius viešbučius Druskininkuose.

Viešbučių Pasiūlymai druskininkuose

Pušynas & SPA Hotel Druskininkai 3* – tai labai gerai vertinamas viešbutis įsikūręs Druskininkų centre, vos už kelių šimtų metrų nuo Druskininkų ežero bei vandens pramogų parko.

Viešbutyje svečiai kviečiami naudotis nemokamu belaidžiu internetu bei SPA ir sveikatingumo paslaugomis. Šalia viešbučio yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Viešbučio kambariuose rasite televizorių, rašomąjį stalą, privatų vonios kambarį, o registratūroje surasite ir lygintuvą.

Sveikatingumo centre galėsite mėgautis įvairiais vandens malonumais, garų pirtimi, masažais, purvo voniomis ir t.t. Taip pat svečiai kviečiami apsilankyti viešbučio restorane, kuriame ruošiami europietiški ir lietuviški valgiai.

Goda Hotel & SPA 4*– tai puikiai svečių vertinamas viešbutis, kuris yra įsikūręs ramioje vietoje, gamtos apsuptyje. Centrą pasieksite vos per 15 minučių.

Svečiai vertina draugišką personalą, tvarkingus kambarius, skanius pusryčius ir kitus viešnagės vietos privalumus. Svečiai kviečiami naudotis nemokamu belaidžiu internetu bei SPA centro malonumais.

Moderniai įrengtuose kambariuose rasite oro kondicionierius, televizorius, šaldytuvus, elektrinius virdulius ir net seifus. Kiekviename numeryje rasite privačius vonios kambarius su plaukų džiovintuvais ir nemokamais higienos reikmenimis.

Viešbutyje veikia savitarnos užkandinė, kurioje galėsite mėgautis gardžiais pusryčiais.

Grand SPA Lietuva Hotel 3* – tai puikiai vertinamas viešbutis, įsikūręs Druskininkų kurorte su vandens pramogų parku bei SPA centru.

Moderniai įrengtuose numeriuose rasite televizorius, privačius vonios kambarius su dušu ir džiovintuvu, svečiai galės naudotis nemokamu internetu. Už papildomą mokestį, svečiai kviečiami pažaisti tenisą, boulingą, mėgautis vandens pramogomis, sauna ir sūkurine vonia.

Viešbutyje veikia nemažai restoranų ir barų. Vos už kelių šimtų metrų teka Nemunas bei tyvuliuoja Druskininkų ežeras. Svečiai kviečiami kas rytą mėgautis savitarnos pusryčiais.

Europa Royale Druskininkai 4* – tai viena iš populiariausių viešnagės vietų Druskininkuose bei labai gerai vertinama svečių. Taip pat galėsite apsilankyti Druskininkų SPA centre.

Kiekviename numeryje svečiams paruošti mini barai, televizoriai, veikia oro kondicionieriai, yra privatūs vonios kambariai su chalatais. Viešbutyje veikiančiame SPA ir sveikatingumo centre galėsite mėgautis įvairiomis veido procedūromis ir masažais.

Viešbutyje veikia dviračių nuoma, kuriais galėsite pasigrožėti apylinkėmis. Netoliese yra gražus sodas, kuriame galėsite grožėtis nuostabiu saulėlydžiu. Viešbutyje veikia puikus restoranas, kuriame patiekiami gardūs savitarnos pusryčiai bei siūlomi kiti tarptautiniai patiekalai.

Vos per kelias minutes nueisite prie žiemos pramogų komplekso „Snow Arena”, o eidami Nemuno pakrante rasite kitus puikius restoranus ir kavines.

SPA Vilnius Druskininkai 4* – tai bene geriausiai vertinamas viešbutukas Druskininkuose, įsikūręs Druskininkų centre. Viešbutyje elegantiškai įrengti numeriai kviečia svečius mėgautis puikiu poilsiu. Kiekviename numeryje rasite balkonus, televizorius, kai kuriuose erdves svetaines.

Viešbutyje veikiančiame SPA centre galėsite mėgautis vandens pramogomis bei išbandyti SPA veido ir kūno priežiūros malonumus. Viešbučio registratūroje galėsite išsinuomoti dviračius ar pasinaudoti skalbimo paslaugomis. Viešnagės vietoje veikia restoranas, kuriame patiekiami savitarnos pusryčiai bei tarptautiniai patiekalai. Veikia baras Atlantida, kuriame galėsite atsigaivinti.