Viešbučiai Birštone

Viešbučiai Birštone

Svarstote, kur keliauti, kad smagiai praleistumėte laiką, pailsėtumėte, tačiau pernelyg neišlaidautumėte? Birštonas – tai vienas iš puikių Lietuvos kurortų, kuriame galėsite visam savaitgaliui ar ilgesniam laikui atitrūkti nuo rutinos, miesto šurmulio ir pailsėti.

Birštonas garsėja savo mineralinio vandens telkiniais, regioniniu parku ir vaizdingomis vietovėmis, kuriose apstu lankytinų vietų. Nedelskite ir išsirinkite patraukliausią nakvynės vietą jau dabar!

Viešbučių Birštone pasiūlymai

Domus Hotel 3* – tai puikiai svečių vertinamas viešbutukas už pakankamai žemą kainą Birštone.

Viešbutis įsikūręs ties Nemuno krantu, vos už 100 metrų nuo garsiosios Šv. Antano Paduviečio bažnyčios. Be jokios abejonės, pro viešbučio bei terasos langus atsiveria nuostabūs upės vaizdai.

Taip pat viešbutyje veikia restoranas Memory, kuriame galėsite apsilankyti vakarienės ar pietų metu. Moderniai įrengtuose kambariuose rasite televizorius, vonios kambarius, o kai kuriuose ir mini svetaines.

Už 41 km nuo viešnagės vietos rasite Kauno oro uostą.

Automobilius galite statyti nemokamoje stovėjimo aikštelėje šalia viešbučio.

Royal SPA Residence 4* – tai viena populiariausių viešnagės vietų Birštone. Mat čia ne tik puikiai vertinamas aptarnavimas, siūlomos paslaugos, bet ir visa tai galima turėti už patrauklią kainą.

Šis puikus viešbutis įsikūręs pušyno apsuptyje – itin vaizdingoje vietoje. Be jokios abejonės iš karto pajusite tobulą  gamtos ramybę.

Svečiai kviečiami apsistoti komfortiškai įrengtuose numeriuose. Šiame sveikatingumo komplekse rasite visas būtinas poilsiui pramogas: baseiną, garų pirtį, saunas, sūkurines vonias. Taip pat įrengtame hamame Jums bus atliekami įvairūs masažai bei druskų procedūros.

Trokštantys laiką leisti aktyviai galės mėgautis sporto pramogomis: stalo tenisu, biliardu ir t.t. Viešbutyje veikia puikus restoranas, įrengta biblioteka, yra žiemos sodas, kino ir koncertų salės.

Pušynė 4* tai vos už 600 metrų nuo Birštono centro įsikūręs prabangus viešbutis, kurį puikiai įvertino čia lankęsi svečiai. Viešbutyje įrengtas SPA centras, terasa, restoranas, baras.

Svečių patogumui veikia nemokamas belaidis internetas bei svečiai savo automobilius galės palikti nemokamoje stovėjimo aikštelėje. Šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose yra televizoriai, privatūs vonios kambariai su chalatais ir šlepetėmis, virduliai.

Viešbučiai Birštone
Birštonas

Harmony Park 5* – tai nuostabiai vertinamas penkių žvaigždučių viešbutis įsikūręs už 10 km nuo Birštono. Aukštos klasės aptarnavimas, šiuolaikiškai ir elegantiškai įrengti kambariai su oro kondicionieriais ir mini barais bei pramogų gausa privers pasijusti tikra žvaigžde.

Kiekviename numeryje rasite erdvius vonios kambarius su voniomis bei plaukų džiovintuvais. SPA centre rasite populiariausias pramogas: sūkurinę vonią, garų pirtis, masažų kabinetus ir t.t. Taip pat viešnagės metu svečiai kviečiami pajodinėti žirgais, važinėti dviračiais bei išbandyti kitas sporto šakas.

Viešbučio svečiai kviečiami pusryčiauti prabangiame restorane, kuriame galėsite gardžiuotis gurmaniškais patiekalais.

Sofijos Rezidencija – tai visai netoli centro įsikūrusi apgyvendinimo rezidencija, kurią supa Nemuno kilpų regioninis parkas. Unikaliai įrengtuose numeriuose išvysite Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikų šeimų tematiką.

Viešbučio teritorijoje įrengtas SPA centras, kuriame už papildomą mokestį galėsite mėgautis vandens pramogomis.  Kokybiškai įrengtuose numeriuose rasite privačius vonios kambarius, televizorius, DVD grotuvus bei svečiai galės naudotis nemokamu belaidžiu internetu.

Viešbutyje dirbantis personalas mielai Jums pagelbės bei įgyvendins visus Jūsų pageidavimus. Sofijos rezidencijos prabangiame restorane svečiai kviečiami išragauti lietuviškus bei tarptautinius valgius.

Taip pat galėsite užsisakyti ir papildomas veiklas: žvejojimą, plaukiojimą baidarėmis, slidinėjimą bei kitas aktyvias pramogas.

Automobilius galėsite statyti nemokamoje stovėjimo aikštelėje.