Viešbučiai Anykščiuose

Viešbučiai Anykščiuose

Norisi šauniai praleisti saulėtą savaitgalį ar atostogas, tačiau nenorite vykti toli? Keliaukite į legendomis apipintus Anykščius!

Lietuvoje gausu šaunių vietų, kuriose galima ne tik išsikepti šašlykų, tačiau ir turiningai praleisti laiką gamtoje. Anykščiai šiandien ypač gerina savo turizmo infrastruktūrą, tad nieko nelaukite ir aplankykite šį nuostabų miestelį.

Čia taip pat rasite ne vieną jaukią viešnagės vietą, kuri pernelyg neištuštins Jūsų piniginės. Kad išsirinkti būtų lengviau, atrinkome keletą puikiai vertinamų viešbučių Anykščiuose.

Viešbučių pasiūlymai Anykščiuose

Nykščio Namai 3* – tai puikiai vertinamas ir daug gerų atsiliepimų susilaukęs trijų žvaigždučių viešbutis, įsikūręs vos už 900 metrų nuo miesto centro. Nakvynės vieta įsikūrusi puikioje vietoje, Laimės žiburio papėdėje.

Klasikiniu stiliumi įrengtuose numeriuose rasite televizorius, rašomuosius stalus, privačius vonios kambarius su būtinais reikmenimis.

Viešbutyje yra įrengta treniruoklių salė, lauko teniso, krepšinio aikštelės, kuriomis gali naudotis viešbučio svečiai. Viešbutyje veikia restoranas, kuriame svečiai kviečiami mėgautis savitarnos pusryčiais, taip pat dirba baras.

Vos už 5 km išvysite garsųjį Puntuko akmenį, netoliese įrengtas Šventosios upe vingiuojantis pėsčiųjų takas.

SPA Vilnius Anykščiai 4* – tai prabangus keturių žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Jono Baranausko poemose minimoje vietoje – Anykščių šilelyje, visai netoli Šventosios upės.

Svečiai kviečiami apsistoti jaukiuose numeriuose ir mėgautis SPA centro malonumais: vidaus baseinu užpildytu mineraliniu vandeniu, sauna, sūkurine vonia. Taip pat už papildomą mokestį galėsite pasilepinti SPA procedūromis, sveikatingumo ir grožio procedūromis, masažais.

Tai puiki vieta atostogauti kartu su visa šeima ir mažaisiais poilsiautojais. Visoje teritorijoje veikia nemokamas internetas, o svečiai gali pasistatyti automobilį nemokamoje stovėjimo aikštelėje. Šiuolaikiškai įrengtuose numeriuose rasite televizorius, balkonus, mini barus, erdvius vonios kambarius, seifus bei rašomuosius stalus.

Pro langus atsiveria puikūs gamtos vaizdai, o kambariai itin šviesūs. Viešbutyje veikiančiame restorane galėsite paragauti europietiškų valgių. Savaitgalių metu rengiami koncertai ar kiti pasirodymai.

Trokštantiems aktyvaus poilsio, vos už 10 km rasite žirgyną, kuriame galėsite smagiai praleisti laiką ir pasisemti gerų emocijų ir naujų patirčių.

Burbiškio dvaras – Anykščių mieste įsikūręs Burbiškio dvaras – puikiai vertinama ir daug puikių atsiliepimų susilaukusi viešnagės vieta.

Apgyvendinimo vietoje veikia nemokamas belaidis internetas, o sumokėję papildomai galėsite pasistatyti automobilį privačioje stovėjimo aikštelėje.

Greta viešnagės vietos auga nuostabus sodas, kuriame svečiai kviečiami poilsiauti, yra terasa. Taip pat veikia šaunus restoranėlis.

Šiuolaikiškai įrengtuose numeriuose įrengti balkonai, yra televizoriai bei privatūs vonios kambariai. Kas rytą galėsite mėgautis gardžiais pusryčiais.

Panorusiems aplankyti apylinkes, Utenos miestas įsikūręs už 27 km – dar viena puiki vieta tyrinėjimui ir naujoms pramogoms.

Viešbučiai Anykščiuose
Anykščiai

Pušų takas – tai nuostabiai vertinami svečių namai, kurie yra įsikūrę Anykščių rajone gamtos apsuptyje.

Apgyvendinimo įstaigoje įrengta pirtis bei kubilas, tad svečiai kviečiami smagiai leisti laiką. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Jaukiai įrengtuose numeriuose veikia televizoriai, įrengti privatūs vonios kambariai su rankšluosčiais bei yra terasa.

Mažieji poilsiautojai kviečiami leisti laiką įrengtame žaidimų kambaryje. Atostogų metu Jums siūloma ir daugelis kitų veiklų: slidinėjimas, žvejojimas, žygiavimas bei kitos pramogos.

Automobilius siūloma palikti automobilių stovėjimo aikštelėje greta viešbučio.

Smėlio apartamentai – tai ypatingai nuostabiai vertinami apartamentai, kurie susilaukė daug gerų atsiliepimų iš buvusių svečių.

Apartamentuose gali apsigyventi iki 6 asmenų, tad puikiai tinka didesnėms grupelėms draugų ar šeimoms.

Apartamentuose rasite visus būtinus komfortiškam poilsiui patogumus: oro kondicionierių, lauko kepsninę, internetą, 2 miegamuosius, vonios kambarį, televizorių, virtuvėlę, svetainės zoną bei puikų kiemelį.

Utena vos už 40 km nuo viešnagės vietos.