Viešbučiai Alytuje

Jeigu planuojate atostogas ir ieškote ramios vietelės trumpam atokvėpiui nuo miesto šurmulio ir įtempto gyvenimo rimto, toli dairytis tikrai neverta. Kiekvienas Lietuvos kampelis slepia nuostabius gamtos ir žmogaus sukurtus turtus.

Alytus ir jo apylinkės ne išimtis. Šiose vietovėse apstu puikių gamtos lopinėlių bei puikių nakvynės vietų, todėl atrinkome geriausiai vertinamus viešbučius, apartamentus ir svečių namus.

Viešbučių pasiūlymai Alytuje

Linas Svečių Namai 3*

Tai puikiai vertinami svečių namai įsikūrę pačiame Alytaus centre.

Svečiai kviečiami apsistoti jaukiai įrengtuose numeriuose su svetainės erdvėmis, vonios kambariais, šaldytuvais, televizoriais ir kitais patogumais. Apgyvendinimo įstaigoje veikia nemokamas belaidis internetas.

Automobilius galėsite pasistatyti nemokamai šalia svečių namų.

Vasaros metu svečiai kviečiami mėgautis lauko baseinu, terasa, sauna, pavėsine, naudotis lauko kepsnine. Vaikams įrengta žaidimų aikštelė su pramogomis. Taip pat galėsite užsisakyti pusryčius, kurie bus patiekiami valgomajame.

Vos už 400 metrų teka Nemunas, tad galėsite leisti laiką gamtoje ir grožėtis puikiais gamtos vaizdais.

Dzukija Hotel 2*

Tai labai gerai vertinamas viešbutis įsikūręs pačiame miesto centre, tad puikiai tiks norintiems pažinti artimiau Alytaus miestą ar keliaujantiems darbo reikalais.

Šiuolaikiškai įrengtuose numeriuose veikia nemokamas internetas, televizoriai, elektriniai virduliai, įrengti vonios kambariai. Automobilius svečiai kviečiami palikti nemokamoje stovėjimo aikštelėje greta viešbučio. Tai puikus ekonominės klasės viešbutis už prieinamą kainą. Už 850 km teka Nemunas, tad visai čia pat galėsite pasimėgauti ir ramiais gamtos vaizdais.

Hotel Senas Namas 3*

Puikiai vertinamas viešbutis įsikūręs už 400 metrų nuo Alytus rotušės.

Svečiams siūlomi jaukiai ir šiuolaikiškai įrengti numeriai su privačiais vonios kambariais, televizoriais. Svečiai gali užsisakyti pusryčiais jaukiai įrengtoje restorano salėje bei atsigaivinti dirbančiame bare. Viešbučio bare taip pat siūloma galimybė užsisakyti pietų paketus.

Už 5 km nuo viešnagės vietos rasite autobusų stotį.

Jeigu keliaujate su automobiliais, juos galėsite parkuoti nemokamoje viešbučio stovėjimo aikštelėje

Prireikus skalbimo ar lyginimo paslaugų, galėsite kreiptis į visą parą dirbančios registratūros darbuotojus.

Alytus Sport Center

Tai nakvynės namai, kurie siūlo apsistoti ekonominės klasės, tačiau šiuolaikiškai įrengtuose numeriuose.

Svečių patogumui, apgyvendinimo įstaigoje veikia nemokamas belaidis internetas bei yra privati automobilių stovėjimo aikštelė.

Kiekviename kambaryje rasite spintas, rašomuosius stalus, televizorius ir vonios kambarius.

Dzūkijos dvaras 4*

Tai nuostabiai vertinama bei viena populiariausių nakvynės vietų Alytaus rajone. Ši apgyvendinimo įstaiga įsikūrusi miškų apsuptyje, upės pakrantėje, tad viešnagės metu galėsite mėgautis puikiais gamtos vaizdais.

Viešbutyje dirba puikus restoranas, kuriame galėsite užsukti pietums ar vakarienei ir pasimėgauti gardžiais valgiais. Taip pat čia pat įrengta pokylių salė. Visoje teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas. Elegantiškai įrengtuose numeriuose rasite televizorius, privačius vonios kambarius su dušais bei plaukų džiovintuvais.

Viešnagės metu tikrai nepristigsite veiklų. Svečiai kviečiami slidinėti, jodinėti žirgais, žvejoti bei išbandyti kitas viešbučio ir Alytaus apylinkėse siūlomas pramogas.

Piliakalnio sodyba

Tai nuostabi vieta įsikūrusi už 17 km nuo Alytaus centro. Tai puikus variantas ieškantiems puikių apartamentų maloniam poilsiui gamtoje, miškų apsuptyje bei trumpam pabėgimui nuo greito miesto ritmo.

Svečiai galės leisti laiką sode, ilsėtis privačiame paplūdimyje bei mėgautis vandens pramogomis.

Sodyboje įrengti trys miegamieji, tad tai idealus sprendimas jūsų šventei ar didesnei kompanijai žmonių. Kambariuose rasite oro kondicionierius, televizorius, valgomojo zoną, virtuvę su reikiama buitine įranga. Svečiams siūloma mėgautis sauna bei užsiimti žvejyba.

Automobilius galėsite palikti privačioje stovėjimo aikštelėje.