Pramogos Nidoje

Iki šiol klaidingai galvojama, kad Nida labiausiai tinka pasyvesnio laisvalaikio mylėtojams. Taip, Nida yra ne Palanga, ne Klaipėda, tačiau dar nereiškia, kad čia neturės ką veikti tie, kuriems atostogos dažniausiai sukasi aktyvesniu rimtu.

Svarbiausia yra sekti naujiens, kadangi šiltuoju metų laiku renginių Nidoje labai daug, jie atviri visuomenei, tad kiekvienas, kuris nori smagiai praleisti laiką – yra laukiami Nidoje.

Taigi, kokios pramogos Nidoje yra aktyviausios?

Pramogos Nidoje

Jogos užsiėmimai paplūdimiuose

Šiltuoju metų laiku Neringos savivaldybė kviečia ateiti gyventojus, tiek miestų svečių būtinai išbandyti nemokamas jogos treniruotes, kurios leis Jums pamiršti visus rūpesčius ir maksimaliai atsipalaiduoti.

Ar galite įsivaizduoti ką nors nuostabiau, kaip rytinę jogą šviečiant saulei?

Būtinai tai išbandykite! Juolab, ši sporto rūšis puikiai tinka visiems nepriklausomai nei nei amžiaus, nei fizinio pasirengimo, tad laukiame Jūsų.

Saulės muzikos ir tinklinio šventė

Taip pat aktyviai vasaros metu organizuojami ir įvairūs muzikiniai festivaliai, kurie siūlo mėgautis labai skirtingo pobūdžio muzika. Nuo dainuojamosios pozicijos iki kur kas ritmingesnių muzikos rimtų, kurie labiausiai patinka jaunesnio amžiaus asmenims.

Šis renginys leis Jums ne tik mėgautis muzikiniais taktais, tačiau taip pat išbandyti savo jėgas paplūdimio tinklinio varžybose, kurios sukviečia ne tik žinomiausias Lietuvos komanda, tačiau ir tam, kurios atvyksta čia iš kitų šalių.

Pėsčiųjų žygiai

Taip pat tiek Nidoje, tiek visoje Neringos savivaldybėje organizuojami žygiai, kurie suteikia galimybę pažinti nuostabiausius gamtos kampelius ir tuo pačiu įkvėpti daugiau energijos.

Žygių yra daug, dauguma jų yra visiškai nemokami, taip pat tinka labai skirtingo amžiaus bei fizinio pasirengimo asmenims, tad užsukite į jums labiausiai tinkamą.

Žygiams dažniausiai reikalinga registracija, tad siūlome sekti Neringos savivaldybės informacinius puslapius ir patiems pirmiems pasinaudoti galimybę susipažinti su gražiausiomis šalies vietomis.

Orientavimosi varžybos

Neringos savivaldybė ir pati Nida yra labai puiki vieta, kurioje galima organizuoti pačias įdomiausias orientacines varžybas. Kadangi yra nemažai miškų, kurie yra pritaikyti bėgimui, važiavimui su dviračius, natūralu, tad sporto entuziastai dažnai čia atvyksta į organizuojamus renginius.

Vėlgi, jie aktyviausi vasaros metu, tačiau galima rasti ne tokių ir žiemos periodu, tik reikia sekti info.

Vandens pramogos

Suprantama, kad pasiplaukioti po Kuršių marias galimybių yra labai daug, kadangi vietiniai laiveliai vos už kelis eurus siūlo pramogas valandoms.

Vasaros metu dažniausiai tokie laiveliai yra uoste ir aktyvus visada, kai tik Jūs to norite. Vėsiuoju metų laiku dažniausiai tenka kreiptis asmeniškai į jūreivius, kad jie suteiktų paslaugas.

Vandens gėrybės ir kitas skanus maistas

Ką veikti Nidoje? Skaniai pavalgyti, kadangi čia tikrai rasite labai daug vietų, kurios siūlo patiekalus pagal Jūsų poreikius.

Nuo pačių paprasčiausių iki labai įmantrių, nuo saldžių iki sūrių. Žinoma, daugiausia dėmesio sulaukia jūros gėrybės.

Visi girdi pasakojimus apie rūkytą karšį, kuris dažnai vadinamas pačia skaniausia žuvimi. Nors ji vežama ir į kitus Lietuvos miestus, tačiau lyginantieji tikina, kad tai, kas siūloma Nidoje  – toli gražu neatitinka to, kas yra parduodama prekybos centruose.

ad jeigu jau esate Nidoje  būtinai turite išragauti skanių patiekalų, kurie būdingi tiek vietinei šio regiono virtuvėlei.

Lankytini Objektai Nidoje

Galiausiai, Nidoje taip pat verta aplankyti ir šio miestelio lankytinas vietas, objektus, kurie padės geriau suvokti – kaip gyvena vietiniai:

  • Žvaigždžių alėja.
  • Vėtrungių ekspozicija Nidos krantinėje.
  • Dekoratyvinė skulptūra „Nidos briedis“.
  • Skulptūra G. D. Kuvertui, Neringos apželdintojui, atminti.
  • Nidos žvejo etnografinė sodyba.
  • Dekoratyvinė skulptūra „Neringa“.
  • Dekoratyvinė skulptūra „Jūratė ir Kastytis“.
  • Skulptūra Vytautui Kernagiui atminti.